Arfooo Directory

Arfooo Directory to darmowy skrypt katalogu. Oferuje wiele podstawowych jak i zaawansowanych funkcji. Aplikacja korzysta z architektury MVC, PHP5 oraz biblioteki jQuery, która wzbogaca interfejs użytkownika. Dane przechowywane są w bazie MySQL. Arfooo pozwala na zmianę języka czy szablonu. Ilość dodawanych kategorii oraz podkategorii jest nieograniczona. Skrypt umożliwia zbudowanie katalogu stron, firm czy ofert o pracę. Wszelkie adresy współgrają z mapami Google. Całość jest zoptymalizowana pod kątem SEO, a rozmieszczenie reklam jest proste i intuicyjne. Jedną z ciekawszych funkcji skryptu jest możliwość tworzenia własnych pól.

Powiązane Wpisy

Link Bid...

Katalog stron SkaLinks...

phpMyBitTorrent...

Komentarze

 1. szymon dnia 21 czerwca 2014 o 23:31 napisał(a):

  czemu niezapisuje ustawien w panelu admina?

  • JJay dnia 23 czerwca 2014 o 00:22 napisał(a):

   A skąd ktoś ma to wiedzieć ? Jasnowidzami nie jesteśmy. Może zła konfiguracja.

   • szymon dnia 23 czerwca 2014 o 15:41 napisał(a):

    właśnie żaden komunikat nie wyskakuje.. instalacja pomyślna itd najlepsze jest to że wszystkie inne opcje panelu admina działają oprócz konfiguracji 😀

   • JJay dnia 23 czerwca 2014 o 23:32 napisał(a):

    Jak będę miał czas to sprawdzę, może w środę.

 2. Marcin dnia 22 września 2016 o 07:39 napisał(a):

  Witam. Czy udało się Wam zainstalować arfooo, mam problem po podaniu hasła administratora ( krok 6 ). Wyskakuje bład. I nic dalej nie mogę zrobić. Być może nie spełniłem warunków – wymagań dla serwera. Bardzo proszę o pomoc, wskazówki co do wymagań przy instalacji. ( biuro@mimelectronics.pl )

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *